У Рахові відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019, з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, щорічно, 29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

28 серпня, на центральній площі міста відбулося вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців. Участь в даному заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Медвідь, в.п. голови районної ради Іван Копич, в.о. міського голови Дмитро Брехлічук, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, учнівської молоді, політичних та громадських організацій, духовенство, жителі та гості міста.

Хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам’ять Героїв, що поклали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України. Учні ЗОШ № 1 м. Рахова поклали корзини квітів до меморіальних дошок загиблим воїнам АТО: Калинюку Олексію, Гейніш Тимофію, Мартинюку Василю, Марфічу Михайлу, а також Герою Небесної Сотні Гаджі Петру.

Остання зміна сторінки: 31-08-2020 10:25