![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/0-02-05-cf85c3e97a7fbdaaab444ca64d952176a744a8572093d35fabd1da96260442f3_6be40337-820x520.jpg?itok=ZkEN_pCj)
Вчора, 15 квітня, голова Рахівської районної державної адміністрації Олександр Небила, міський голова Віктор Медвідь та староста села Ділове Андрій Панасюк, відвідали відділ прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону та ознайомилися зі станом матеріально-технічної бази пункту, забезпеченням прикордонників. Під час зустрічі обговорили із новопризначеним керівником Дмитром Зань шляхи покращення матеріально-технічної бази відділу прикордонної служби та подальшої співпраці між структурами.
Довідково
Зань Дмитро Іванович, призначений на посаду начальника відділу прикордонної служби «Ділове» 08 квітня 2021 року. Військове звання – майор, раніше працював на посаді першого заступника начальника відділу прикордонної служби Краматорського прикордонного загону.
Остання зміна сторінки: 16-04-2021 11:27