У межах робочої поїздки на Закарпаття заступник керівника ОПУ Ігор Жовква провів зустріч з очільником області Віктором Микитою та Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бачкаі.

«Розглянули питання гумдопомоги Україні, прийняття Угорщиною наших громадян, які вимушено виїхали з регіонів, де тривають активні бойові дії, механізм направлення на лікування в сусідню державу дітей, котрі постраждали унаслідок війни, підтримки переселенців та інші», – прокоментував Віктор Микита.

На зустрічі також обговорили співпрацю у сфері економіки, стимулювання та підтримки закарпатських підприємців і низку інфраструктурних проєктів. Ішлося й про розвиток співробітництва та напрямки, що можуть бути перспективними для обох країн з урахуванням воєнного стану.

Ігор Жовква подякував Йожефу Бачкаі за спільну роботу із Закарпатською ОВА для підтримки регіональних заходів та за гуманітарну допомогу.

«Домовилися продовжувати спільну роботу та розвивати взаємовідносини за різними напрямками», – резюмував Віктор Микита.

Остання зміна сторінки: 02-04-2022 12:35