У Хусті відкрили відремонтоване приймальне відділення

У Закарпатській області у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відремонтували 8 приймальних відділень районних лікарень.

Усі будівельні роботи завершилися наприкінці березня. Опісля було кілька днів на доставку та встановлення медичного обладнання загальною вартістю понад 18 млн. грн., закупленого за кошти Держбюджету.

Відтак після клопіткої і напруженої роботи наступив приємний період – відкриття оновлених приміщень.
Першим свої двері для пацієнтів відкрило відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги Хустської ЦРЛ. На відкритті особисто був присутній голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та його перший заступник Мирослав Білецький.

«Приємно бачити такі зміни і усвідомлювати, що комфортабельні умови роботи і лікування, сучасне обладнання – це все не треба шукати десь за кордоном, це все є у нас, на Закарпатті. Завдяки ініціативам Президента, громада може відчути реальну турботу про своє життя та здоров’я», - зазначив голова облдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 16:23