![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2021-09-08_11-01-00.jpg?itok=mbDem1n_)
Невдовзі на Тячівщині запрацює новий дошкільний навчальний заклад. Про це повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
За його словами, у дитячому садочку с. Тарасівка вже завершили будівельні роботи та днями отримали сертифікат про прийняття об’єкта в експлуатацію, тому зараз тут готуються до відкриття закладу.
Відвідуватимуть сучасний осередок близько 60 дітей, раніше вони ходили до ДНЗ у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст., адже садок у селі не працював майже 30 років.
«Завдяки амбітній програмі Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" діти будуть виховуватися і розвиватися у якісному та просторому дошкільному навчальному закладі», – наголосив Ігор Шинкарюк.
Остання зміна сторінки: 08-09-2021 11:01