![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/5202005292032205.jpg?itok=1b-goFkg)
Конференція «Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини», організована за підтримки голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, проходила у с. Пилипець.
Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку туризму в гірських районах області, реалізація яких можлива при умові спільної співпраці влади та бізнесу.
Зокрема:
● покращення та розбудову транспортної інфраструктури;
● перспективні проєкти щодо поводження із твердими побутовими відходами та утилізацією сміття;
● облаштування потрібної інфраструктури поблизу туристично-привабливих об’єктів;
● підвищення якості надання послуг;
● підготовка кваліфікованих кадрів.
Участь у заході взяли представники місцевих органів влади, суб’єкти туристичної сфери, Агенцій регіонального розвитку, науковці та місцеві жителі, які зацікавлені в розвитку громади.
Під час конференції присутні закликали усіх суб’єктів туристичної діяльності не підвищувати ціни на послуги цього року. А також, враховуючи ситуацію з COVID-19, передбачити на туристичних об’єктах встановлення безконтактних приладів обслуговування. Пропозиції були озвучені щодо розроблення нової програми розвитку туризму області, яка б відповідала основним пріоритетам та завданням Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років.
Остання зміна сторінки: 01-06-2020 10:38