Товарооборот пального на ринку області

За даними державної статистичної звітності обсяг оптового та роздрібного товарообороту пальним у січні поточного року склав 3621,2 тонн, що складає 104,8 відсотка до грудня 2019 року. За цим показником область посідає 2 місце серед областей України.

Відповідно до Реєстру отриманих суб’єктами господарювання ліцензій на право роздрібної торгівлі нафтопродуктами ГУ ДПС України у Закарпатській області видано 301 ліцензію на здійснення діяльності 61 суб’єкту господарювання.

Чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним відбулося під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Шинкарюка.
В ході засідання прийнято рішення щодо напрямків подальшої роботи комісії.

Остання зміна сторінки: 02-03-2020 13:51