Торік фахівці Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам понад 143 тисячі адміністративних послуг

Упродовж 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 143 253 адміністративні послуги, 127 941 із яких – безоплатно.
Серед безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельних ділянок – 38 379, видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 34 334, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 19 537.
Серед платних послуг, які найбільше замовляли громадяни стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 13 099, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення – 883.
У Закарпатській області за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів 1,73 млн гривень.
Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Остання зміна сторінки: 13-02-2020 09:59