![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/263785584_903820203635581_2283246585579776633_n.jpg?itok=43ghc5oC)
За ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Небили у межах відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю райдержадміністрацією, спільно з працівниками Рахівського реабілітаційного центру та Рахівським будинком культури організовано концертну програму для діток-інвалідів, яку підготували та провели талановиті діти району.
Цікаві концертні номери та оплески глядачів створили неповторну ауру в святковій залі, яка була переповнена позитивними емоціями та усмішками.
Продовжили свято врученням подарунків та солодощів для малечі, які придбано згідно розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті для реалізації районної Програми „Турбота” на 2021 рік.
“Наша мета полягала в тому, щоб подарувати справжнє веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Ми хотіли, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них”, - зазначив Олександр Небила
Остання зміна сторінки: 17-12-2021 10:58