«Свято душі» для дітей з обмеженими можливостями

За ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Небили у межах відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю райдержадміністрацією, спільно з працівниками Рахівського реабілітаційного центру та Рахівським будинком культури організовано концертну програму для діток-інвалідів, яку підготували та провели талановиті діти району.

Цікаві концертні номери та оплески глядачів створили неповторну ауру в святковій залі, яка була переповнена позитивними емоціями та усмішками.

Продовжили свято врученням подарунків та солодощів для малечі, які придбано згідно розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті для реалізації районної Програми „Турбота” на 2021 рік.

Наша мета полягала в тому, щоб подарувати справжнє веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Ми хотіли, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них”, - зазначив Олександр Небила

Остання зміна сторінки: 17-12-2021 10:58