![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/e43e288e-69f5-4e9e-907e-072a5e495029.jpg?itok=CcqmJHhj)
Степан Карабиньош – перший закарпатський медик, якого вакцинували від COVID-19.
Вакцинований лікар-інфекціоніст обласної клінічної інфекційної лікарні, асистент кафедри епідеміології, вірусології, мікробіології з курсом інфекційних хвороб розповів про стан після щеплення:
«Почуваю себе задовільно, після вакцинації не було жодних небажаних реакцій. До того ж я зовсім не відчув сам момент щеплення. Закликаю усіх своїх колег вакцинуватися і мужньо тримати цю хвилю оборони у боротьбі з COVID-19».
За його словами, більшість медичних працівників погодилися на вакцинацію, проте не рекомендовано робити щеплення тим, хто нещодавно перехворів коронавірусною інфекцією.
Остання зміна сторінки: 26-02-2021 15:14