Стартував другий курс навчання в Закарпатському обласному центрі підготовки населення до національного спротиву

Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву розпочав навчання другого курсу слухачів у всіх шести районах краю. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

За його словами, на першому занятті відбулося знайомство з командами, інструкторами, навчальним планом та стратегією функціонування Центру. Головне завдання – створити міцні команди.

«Приємно, що в слухачів курсу багато запитань, відчувається бажання навчатися і вдосконалювати свої навички. Попереду – заняття з тактики, вогневої підготовки, тактичної медицини, польові виходи в гори, злагодження, робота в кризових ситуаціях та багато іншого.

Кожен, хто прийшов, знає про Центр, його перші здобутки, важливість функціонування, почув відгуки слухачів першого курсу і сповнений бажання бути готовим захищати людей, свою родину, громаду, території та Україну», – підкреслив очільник області.

Віктор Микита зазначив, що цей досвід є безпрецедентним в історії нашої країни, і висловив переконання, що Центр і надалі розвиватиметься та з часом буде інтегрований в інших регіонах України.

Також він подякував усім слухачам, які виявили бажання навчатися захищати себе, свою родину, території і нашу країну, та керівництву й інструкторам Центру за велику роботу.

Остання зміна сторінки: 31-10-2023 08:42