![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-16_18-22-10.jpg?itok=lvOUqp7s)
«Це сотні дітей, які відчули всі жахи війни. Наша ж місія – створити для них усі необхідні умови проживання та забезпечити проведення тренувального й навчального процесів», – наголосив очільник краю.
За його словами, щоденно частину евакуйованих дітей відправляють до Європи, де на них очікують провідні клуби світового футболу.
Віктор Микита подякував команді Української асоціації футболу на чолі з Андрієм Павелком за організацію такої роботи. Сьогодні офіс команди УАФ тимчасово працює на Закарпатті та за координації обласної військової адміністрації забезпечує свою статутну діяльність.
Остання зміна сторінки: 16-03-2022 20:41