Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків цієї страшної аварії

Керівництво області відзначило закарпатських ліквідаторів.

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Почесною грамотою облдержадміністрації голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков відзначив Анатолія Мельника – учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голову Громадської організації «Союз Чорнобиль України» (м. Чоп).

«Саме 14 грудня 2008 року було завершено спорудження захисного саркофагу. Своїми руками Ви врятували не тільки Україну, а й усю Європу, весь світ від тієї біди.

Ви – герої! Ви зробили справжній подвиг, який самі тоді, напевно, ще не усвідомлювали.Сьогодні ми віддаємо пошану Вам! Сьогодні згадуємо Ваших побратимів, котрі вже не з нами…

Щонайменше двічі на рік ми говоримо про цю трагедію, адже ми маємо аналізувати, бо висновки, напевно, ще не зроблені до кінця.

Низький уклін Вам за Вашу працю. Дякуємо Вам за те, що Ви живі, за те, що маєте здоров’я бути тут із нами» – звернувся до учасників ліквідації Анатолій Полосков.

Також голова Закарпатської ОДА побажав ліквідаторам міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного щастя, благополуччя та достатку.

Остання зміна сторінки: 14-12-2020 13:26