Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Органами  соціального захисту населення області у відповідності до чинного законодавства своєчасно забезпечується призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім′ях за принципом "гроші ходять за дитиною".

Станом на 01.05.2020 року 367 дітей виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, з них на 365 дітей батьки-вихователі одержують державну соціальну допомогу. Кількість прийомних батьків та батьків-вихователів, які отримують грошове забезпечення становить 107 осіб.

Сума призначеної та виплаченої допомоги за квітень місяць становить 2 854,4 тис.грн. З початку року 11 336,8 тис. гривень спрямовано на виплату цієї допомоги.

Остання зміна сторінки: 13-05-2020 09:20