![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202003131708381.jpg?itok=SVxU3CtD)
Станом на 01.03.2020 року кількість дітей у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях становить 373 дитини. З них на 371 дитину батьки-вихователі одержують державну соціальну допомогу. Кількість прийомних батьків та батьків-вихователів, які отримують грошове забезпечення становить 105 осіб.
Сума призначеної та виплаченої допомоги за лютий місяць становить 3 мільйони 415 тисяч гривень. Профінансовано та виплачено з початку року більше п"яти з половиною мільйонів гривень.
Органами соціального захисту населення області у відповідності до чинного законодавства своєчасно забезпечується призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім′ях за принципом "гроші ходять за дитиною".
Остання зміна сторінки: 16-03-2020 12:01