Слово дотримано: додаткові 500 000 грн виділять на медичні послуги для ветеранів війни та пільгових категорій

Додаткові 500 000 грн буде виділено на Програму забезпечення медикаментами, виробами медичного призначення та зубопротезування пільговиків. Сьогодні таке розпорядження підписав в. о. голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

Таким чином, ветерани війни та пільгові категорії населення області зможуть скористатися безкоштовною послугою зубопротезування. Окрім цього, збільшать фінансування на Програму забезпечення медикаментами, виробами медичного призначення.

Нагадаємо, минулого тижня Олег Коцюба зустрівся з представниками ветеранської громади регіону (атовцями, чорнобильцями, афганцями, учасниками й інвалідами війни) та з керівниками обласних закладів охорони здоров’я. На цій зустрічі порушували проблеми безкоштовного зубопротезування, фінансування закладів охорони здоров’я та роботу обласного госпіталю ветеранів війни.

Остання зміна сторінки: 16-10-2020 10:05