![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-04-09_10-32-41.jpg?itok=V-Tx188b)
Як зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, сьогодні це надважливий елемент захисту наших міст та об’єктів критичної інфраструктури від нападу окупантів.
«З першого дня активної фази війни словацький народ підтримав нас у всіх важливих напрямках і продовжує це робити щодня.
Щиро дякуємо за надання реальної допомоги Україні у вигляді озброєння, що посилює оборонні спроможності нашої країни в часи російського вторгнення», – наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 09-04-2022 13:10