СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ТА НАГОРОДА ЗА ВІРНУ СЛУЖБУ

Сьогодні, 22 квітня, голова райдержадміністрації Олександр Небила, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Турока та начальника управління соціального захисту та надання соціальних послуг райдержадміністрації Наталії Кобаси, вручив сертифікат на отримання житла учаснику АТО/ООС Василю Жигорі.

До слова, Жигора Василь Ігорович уродженець села Богдан. Протягом 2017-2018 років брав безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганських областях. За час служби на благо Батьківщини, проявив себе як хоробра та відповідальна особистість. На жаль, у  2018 році отримав поранення.

- Ми сьогодні робимо все, щоб віддячити і підтримати наших захисників. І продовжимо це робити, навіть у тих складних економічних умовах, що спричинила пандемія коронавірусу. І я, щиро дякую кожному захиснику за професійність, мужність, волю. За любов до нашої землі і нашого краю, – наголосив Олександр Небила.

Остання зміна сторінки: 28-02-2022 13:57