Школярі Рахівщини долучилися до Всесвітньої акції з прибирання

«Побачив? Прибери», – таке гасло обрали учасники екоподії «World Cleanup Day», участь у якій беруть люди з 180 країн.

Цьогоріч екологічна акція відбулася і на Рахівщині. До Всесвітнього дня прибирання долучилися учні 18 навчальних закладів району. Загалом на прибирання вийшли понад дві тисячі учасників, котрі зібрали майже 2,5 тонн непотребу, з якого 1715 кг відправлено на переробку. Школярі райо­ну прибрали території навчальних закладів, водоспад Труфанець, стихійне сміттєзвалище у Білині, береги річок. Зібрали 739 кг сміття, 379 кг – відправлено на переробку, видалено 38 гігабайт інформаційного сміття.

Партнерами прове­дення заходів з прибирання виступили: райдерж­адміністрація, міська рада, відділи освіти, культури, молоді та спорту міської та Богданської сільської рад, арт-кафе "Franko`3", ресторан "Європа", маркет "Ду-мен" та туристичний портал "Rakhiv lіfе».

А нещодавно, у акто­вій залі Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, підбили підсумки акції. Нагороджував переможців районний координатор Василь Ретізник. Він, зокрема, вручив подяки партнерам, а також номінантам – переможцям за найбільшу кількість учасників (Вели­ко­бичківський №2, Ве­рх­ньо­водянський, Ясі­нян­ський ЗЗСО), вагу зі­­б­ра­ного сміття (Квасів­ський, Рахівський № 4, Діловецький ЗЗСО), ци­фрове прибирання (Рахівські №2 і №1, Діловецький ЗЗСО). За рішенням журі грамоту та приз отримав Кости­лівський ЗЗСО, а за креативний підхід ґран-прі – Розтоківський.

Учні міських №1 і №2, Діловецького, Кости­лів­ського та Розтоківського ЗЗСО – загалом 90 учас­ників, виграли путівку на екскурсію до туркомплексу Буковель та Яремчі, про організацію якої подбали партнери. Подарунки переможцям забезпечила міська рада.

Під час проведення підсумків перед при­сутніми виступила, отри­мавши попередньо подяку з рук координатора акції, заступник голови Рахівської райдержадміністрації Наталія Кобаса.

«Наша Земля  – це наша домівка, і від того в якому вона стані залежить наше сьогодення і майбутнє», - зауважила Наталія Кобаса

Учасники акції прибравши від сміття зелені зони, зробили район чистішим і затишнішим.

Дякуємо всім, хто долучився до прибирання!

Остання зміна сторінки: 26-10-2021 13:23