Школа у с.Кваси потрапила до Великого будівництва

Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА:

"Нова школа у Квасах – справа честі для мене. Бо за усі мої поїздки краєм, я не бачив навчального закладу у більш плачевному стані. Як, власне, і не бачив такого безвідповідального ставлення до громади, як це собі дозволяє керівництво Квасівської сільради. Тому чітко і по пунктах:

✅ Будівництво нової школи у селі розпочнеться наступного року. Об’єкт внесений у програму Президента «Велике Будівництво», захищений і шляху назад не має. Це я вам гарантую.

✅ Зараз проводимо коригування проектно-кошторисної вартості, бо багато хто хотів нагріти руки на новій школі, роздув бюджет і зараз ці люди перебувають під слідством.

✅ Перебування взимку учнів у старому приміщенні – це загроза їхньому життю і здоров’ю. Це добре знає сільський голова та окремі депутати, однак не підтримують рішення про ТИМЧАСОВЕ переведення навчального закладу у приміщення сільради.

✅ Готовий бути присутнім на наступній сесії Квасівської сільської ради, аби гарантувати усе вищенаведене і закрити усі питання та маніпуляції раз і назавжди."

Остання зміна сторінки: 07-10-2020 15:35