Щодо зниження надійності електропостачання

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів Хустського, Тячівського та Рахівського районів ПрАТ «Закарпаттяобленерго» продовжує виконувати роботи по ремонту повітряної лінії електропередавання ПО кВ «Хуст-220 - Тересва відгалуження Буштино-110». Виконання робіт заплановано на термін із 02 по 07 жовтня 2023 року. Внаслідок цього буде знижено надійність електропостачання окремих населених пунктів та підприємств Тячівського та Рахівського та, частково, Хустського (Вишківський вузол) районів.

Дана ПЛ-110 кВ є однією з основних живлячих ліній, які забезпечують живлення Тячівського, Рахівського Хустського районів.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» зобов’язується у випадку аварійної ситуації вжити невідкладних заходів для найшвидшого відновлення електропостачання знеструмлених споживачів та просить із порозумінням віднестися до можливих тимчасових незручностей.

Остання зміна сторінки: 02-10-2023 14:06