Щодо додержання трудових прав неповнолітніх

У середу, 21 серпня, працівники служби у справах дітей облдержадміністрації долучилися до організованого Управлінням Держпраці у Закарпатській області інформаційно-профілактичного відпрацювання місць масового відпочинку дітей в м. Ужгород (Боздошський парк та ігрові майданчики із встановленими на них стаціонарно-пересувними атракціонами).    Під час рейду були виявлені факти порушення трудових прав неповнолітніх, які на час літніх канікул працювали без офіційного оформлення трудових відносин.
Службовці задокументували виявлені факти та пояснили неповнолітнім працівникам ризики нелегального працевлаштування.
З роботодавцями провели профілактичні бесіди та попередили про передбачену законодавством відповідальність за порушення трудового законодавства.

Остання зміна сторінки: 24-08-2019 12:55