![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/331223213.jpg?itok=S3ktCD8O)
«Щоб не жити у страху, я рекомендую щепитися однією з дозволених вакцин», – лікар, акушер-гінеколог Юліанна Федько про вакцинацію вагітних та годуючих мам.
YouTube:
Остання зміна сторінки: 30-12-2021 20:08
«Щоб не жити у страху, я рекомендую щепитися однією з дозволених вакцин», – лікар, акушер-гінеколог Юліанна Федько про вакцинацію вагітних та годуючих мам.
Остання зміна сторінки: 30-12-2021 20:08