![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/untitled-65-710x434.jpg?itok=oH7bVpQ2)
За ініціативи голови Рахівської райдержадміністрації Олександра Небили відбулось вручення документів на житло ще одній особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Інні Фетько, уродженки міста Рахів.
Документи та ключі від квартири, придбаної за державний кошт, представнику особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Фетько Інни Володимирівни - брату Фетько Сергію Володимировичу, який представляє її інтереси згідно доручення вручила заступник голови райдержадміністрації Наталія Кобаса.
На квартирному обліку для покращення житлових умов Інна перебувала з 2014 року.
Наталія Кобаса переказала слова вітання для Інни та побажала щасливій власниці добробуту, затишку, сімейного благополуччя та всього найкращого.
У свою чергу Сергій, від імені сестри подякував за таку вагому підтримку від держави та зазначив, що Інна дуже щаслива - тепер вона власниця двокімнатної квартири.
Остання зміна сторінки: 05-11-2021 10:28