![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/756058605423888_0.jpg?itok=_drQUs5d)
Вакцинація проти COVID-19 вакциною Comirnaty (Pfizer) ІІ дозою, для тих хто був вакцинований І дозою Pfizer 24, 25, 26 червня 2021 року, відбулася сьогодні, 14 липня 2021 року у Великобичківській ТГ (138 осіб) — амбулаторая ЗПСМ смт В.Бичків, вул.Грушевського, 76 та в м.Рахів (78 осіб) — приміщення РДА, вул.Миру, 1.
Також вакцинувались працівники та голова Великобичківської селищної ради.
"Ми готові до другої дози вакцини. Перша пройшла нормально, без побічних реакцій. Всі почувалися добре і не відчували нічого незвичайного. Ми здорові і прийшли на другу вакцинацію", – зазначив голова Великобичківської селищної ради Олег Бурса.
Нагадаємо, що на данний час вакцинація - єдиний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19!
Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, через застосунок "Дія" або у контакт-центрі МОЗ 0 800 60 20 19.
Щеплення безкоштовне й добровільне.
Остання зміна сторінки: 14-07-2021 16:31