Шановні воїни, ветерани війни, захисники України!

Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі — Днем захисника України.

Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині служить і захищає нашу державу, і для майбутніх захисників України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Свято чоловіків і жінок що віддали свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Тарас Григорович Шевченко писав, що "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", і саме Ви уособлюєте нашу силу і захищаєте нашу правду і волю.

Тож з нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Мирного неба і благополуччя!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації    Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                         Василь Дан

Остання зміна сторінки: 14-10-2019 12:48