Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники Вітчизни. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.
Проте День Збройних сил України — це насамперед свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
Тож в цей день, бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та мирного неба над головою.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших предків, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідній Україні. Щиро бажаємо миру та спокою Вам, здоров’я і злагоди Вашим родинам та звершення всіх ваших мрій і побажань.
Слава Україні!!!

З повагою,