Шановні віряни римо-католицької церкви!

Прийміть сердечні вітання зі святом Воскресіння Христового!
Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
Воскресіння Христове спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Нехай світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Нехай Вашу оселю наповнює любов, щастя та добробут.
У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо Вам міцного здоров’я та непохитної віри!
Христос Воскрес!

З повагою,