Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

Кожен Ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Ваше свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою,

голова районної державної адміністрації Олександр НЕБИЛА