Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю.
Це свято наших громад, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Це свято людей, яких обирає суспільство.
Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Діяльність органів місцевого самоврядування є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району.
Впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усіма громадами, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал нашого краю на вищий рівень.
Висловлюємо вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Бажаємо наснаги та наполегливості новообраним депутатам місцевих рад. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці ваших громад.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.
Бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів! Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,
Рахівська районна державна адміністрація