![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/1570093793-7067.jpg?itok=uwCq9X4Z)
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Вам довіряють найцінніше – дітей. І ви робите для них неймовірне – відкриваєте цікавий та захоплюючий світ знань. А ще – вчите відстоювати свою думку, допомагаєте розкрити істинний талант та знайти себе.
Ваш вимогливий погляд та відкрите серце, невтомний оптимізм та дружні настанови ми пам’ятаємо все життя. Саме в школі хтось вчиться бути лідером, хтось – попри все досягати мети та ніколи не здаватися.
Дорогі педагоги, напередодні свята, хочемо побажати вам здоров’я, натхнення, невичерпних творчих сил, і побільше учнів, якими ви будете пишатися.
З повагою,
голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь
голова Рахівської районної ради Василь Дан
Остання зміна сторінки: 02-10-2020 11:37