![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/24463998.jpg?itok=2ipe-D59)
Від усього серця вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай світле свято народження Ісуса очистить наші душі від усього поганого, що набралося за рік, і наповнить їх любов’ю, добром та милосердям, а Новий рік подарує нові здобутки, досягнення і віру в себе.
Здоров’я Вам, дорогі краяни, миру та злагоди у Ваших домівках та гарного настрою у свята й будні!
З повагою,
голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь
голова Рахівської районної ради Василь Дан
Остання зміна сторінки: 28-12-2019 14:41