Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков узяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів області.
Стан протидії злочинності, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень обговорили на нараді під головуванням керівника Закарпатської обласної прокуратури Дмитра Казака.

«Серед пріоритетних завдань – підтримка громад через боротьбу з тіньовими оборудками та захист законних прав громадян», – зауважив Анатолій Полосков.

Гострими у регіоні залишаються питання порядку землевідведення та землекористування. Земельні правопорушення, які здійснюють окремі місцеві представники Держгеокадастру, є неприпустимими.
Незаконні рубки, порушення норм лісокористування, корупція, хабарництво та відсутність управлінських кадрів призводять до численних зловживань у лісовій галузі. Профілактика і професійне реагування на порушення в цій сфері – це обов’язок правоохоронців.

Учасники наради також порушили проблеми наповнюваності бюджетів територіальних громад Закарпаття.
За словами Анатолія Полоскова, нестача коштів у місцевих бюджетах здебільшого є наслідком недостатньої, а інколи й провальної роботи щодо розширення бази оподаткування.

Легалізація локальних підприємств і сплата податків не лише забезпечать чесну конкуренцію суб’єктам підприємницької діяльності, а й дозволять збільшити надходження у місцеві бюджети.

Остання зміна сторінки: 22-02-2021 15:37