![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-09-07_11-14-05.jpg?itok=us0PzJbb)
6 вересня 2022 року, в Рахівській районній військовій адміністрації було проведено в.о. начальника служби у справах дітей Закарпатської обласної військової адміністрації Мар’яною Дорожко кущовий семінар-навчання для керівників та працівників служб у справах дітей районної військової адміністрації, міської, селищних та сільської ради району на тему: «Актуальні питання соціально-правового захисту дітей, які зазнали жорстокого поводження».
Участь в семінарі-навчання взяла заступник голови районної державної адміністрації – заступник начальника районної військової адміністрації Наталія Кобаса .
На порядку денному розглянули такі питання:
виявлення дітей, які постраждали від жорстокого поводження;
тимчасове влаштування дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, або дитини, яка вилучена із середовища, де існує реальна загроза її життю та здоров’ю:
порядок взяття та зняття з обліку дітей, які зазнали жорстокого поводження;
діяльність комісії з питань захисту прав дитини як дорадчого органу з питань організації заходів щодо захисту прав дитини, яка зазнала жорстокого поводження.
складання індивідуального плану соціального захисту дитини, яка зазнала жорстокого поводження, дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.
Остання зміна сторінки: 07-09-2022 11:16