Румунія та Україна розпочинають спільну реалізацію Проєкту щодо транскордонного співробітництва між гірсько-рятувальними службами

Сьогодні у межах транскордонної співпраці між Україною та Румунією керівництво Рахівської РВА провело зустріч з консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву, деканом Колегії адвокатів повіта Марамуреш, адвокатом Флоріном Андрейкуц, начальником Гірсько-рятувальної служби повіту Марамуреш, професором Даном Бенга.

В заході також взяли участь заступник начальника головного управління ДСНС України у Закарпатській області Ярослав Бабяк та голова Рахівської районної ради Діана Бабинець.

Обговорюючи перспективи двостороннього співробітництва, члени делегацій визначили основні напрями взаємодії між гірсько-рятувальними службами двох країн. Серед яких реалізація транскордонного проєкту, що включатиме інформаційну кампанію щодо попередження нещасних випадків, навчання працівників і обмін досвідом та закупівля обладнання і устаткування для загонів.

«Зустріч та робота у такому форматі є безпрецедентною, вона направлена на конкретні практичні результати.

Сподіваюсь на активну та плідну взаємодію гірсько-рятувальних служб обох країн. Зі своєї сторони запевняю у цілковитій підтримці даного Проєкту.

Хочу подякувати нашим партнерам за увагу до нашого району. Упевнений, що ця робота поглибить наші зв’язки та транскордонне співробітництво», — зазначив Владіслав Кич.

Остання зміна сторінки: 03-02-2023 16:24