Розроблення обласних профільних програм у правоохоронній сфері обговорили в Закарпатській ОДА

Сьогодні в облдержадміністрації обговорили питання щодо розробки обласних профільних програм у правоохоронній сфері.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба та заступниця Ольга Травіна провели нараду з представниками прикордонної служби, Національної та патрульної поліції, СБУ в Закарпатській області та військовими.

За результатами наради ухвалили протокольне рішення.

Згідно з ним Мукачівському та Чопському прикордонним загонам, головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, Закарпатському обласному військовому комісаріату, управлінню СБУ в Закарпатській області, Закарпатській обласній прокуратурі, управлінню патрульної поліції в Закарпатській області доручили:

забезпечити розробку проєктів обласних профільних програм на подальший період та подати їх до облдержадміністрації з метою схвалення розпорядженням голови обласної державної адміністрації;

подати відповідні програми до обласної ради з метою їх внесення на розгляд та затвердження сесією обласної ради відповідно до вимог «Порядку обговорення і внесення на розгляд обласної ради обласних (бюджетних) цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання». Термін: до 1 грудня 2020 року;

забезпечити контроль за станом виконання та ходом реалізації заходів, визначених профільними програмами. Термін: упродовж дії програм.

Про результати виконання заходів, визначених цим протокольним рішенням, відповідальні виконавці мають інформувати управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації згідно з визначеними термінами.

Остання зміна сторінки: 12-11-2020 10:12