![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61c0ba1e231b4846243010.jpg?itok=tQftpHlq)
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у с. Поляна триває реконструкція школи з розширенням.
Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка, тут зводять комплекс для нового спортзалу і критого басейну, який буде з’єднаний з основним корпусом закладу освіти.
Завдяки розбудові якісної інфраструктури в області понад 1000 учнів місцевої школи зможуть займатися спортом у сучасному осередку.
«Важливо, що реалізація проєкту дозволить створити умови для фізичної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю, а це один із основних етапів втілення Національної стратегії з безбар’єрності», — зауважив Іштван Петрушка.
За його словами, завершення будівництва заплановане на 2022 рік.
Остання зміна сторінки: 20-12-2021 19:41