Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА оглянув ремонт дороги державного значення Н-13 Ужгород-Самбір-Львів на 159 кілометрі.
Тут прокладено асфальтобетонне покриття орієнтовно 15 км із посиленною основою, а також замінено мостові переходи.
Роботи виконуються компанією Onur Group Ukraine.
Оглянув стан відновлювальних робіт у с.Лубня, Великоберезнянського району на автодорозі 070202 Лубня-Держкордон з Польщею.
Міст стоїть на дорозі, яка веде до пункту пропуску Лубня - Волосате. Від його відновлення залежить розвиток туризму та транскордонного співробітництва в регіоні.
Віталій Цвігун:"Щодо ремонтних робіт, то можна говорити про те, що роботи на завершальному етапі, фінансування здійснюється за рахунок Дорожнього фонду і до кінця жовтня міст повинен пропускати транспортні засоби автодороги, яка з’єднує з дорогою державного значення Н-13 до населеного пункту із 48 садиб та населенням більше 200 мешканців, ізольованих під час паводку який був у 2020 році."
Остання зміна сторінки: 28-09-2020 16:31