Реконструкція: в районній лікарні Берегова влаштували систему опалення

У Берегівській центральній районній лікарні ім. Б. Ліннера тривають будівельні роботи. В межах національної програми у закладі охорони здоров’я реконструюють чотири відділення та три операційні блоки.

Про стан реалізації проєкту президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» повідомив Петро Добромільський, в. о. голови Закарпатської ОДА.

«У лікарні проводять комплекс будівельно-монтажних та внутрішніх робіт. Зараз тут штукатурять стіни, укладають плитку, встановлюють вентиляцію та кондиціювання», – зауважив Петро Добромільський.

Підрядник уже замінив покрівлю даху, влаштував систему опалення, зокрема й теплу підлогу, що дозволить закладу підтримувати комфортну температуру та скоротити фінансові витрати на обігрів приміщень.

За словами в. о. голови облдержадміністрації, до кінця року у лікарні планують встановити водопровід, пожежну та охоронну сигналізацію, ліфти, провести благоустрій території та інше.

Остання зміна сторінки: 02-12-2021 19:29