"Разом з громадами, депутатами всіх рівнів вдалося зробити майже неможливе – досягти перевиконання надходжень до місцевих та обласних бюджетів» – Анатолій Полосков

Сьогодні на брифінгу голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков розповів про перевиконання бюджетів.

«Наприкінці 2020 р. і на початку 2021 р. у зв’язку з пандемією наша область була у вкрай важкій ситуації, бізнес практично призупинився, люди були без роботи. Та разом з громадами, депутатами всіх рівнів вдалося зробити майже неможливе – досягти перевиконання надходжень до місцевих та обласних бюджетів», – зауважив Анатолій Полосков.

За його словами, цьому сприяла зміна підходу людей до податків, до відповідальності перед самим собою та іншими.

Так, протягом 10 місяців (січня – жовтня) від початку 2021 року проти аналогічного періоду 2020 року плани надходжень до бюджетів зросли:

- обласний бюджет – перевиконання майже на +1%;

- загальний фонд місцевих бюджетів – перевиконання на +3,6%.

«До того ж ці плани надходжень до бюджетів були збільшені і сьогодні маємо перевиконання уже збільшених планів!», – зауважив голова Закарпатської ОДА.

Остання зміна сторінки: 20-11-2021 11:34