РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ СПІЛЬНО З РАХІВСЬКИМ ТОВАРИСТВОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПІДТРИМАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ З ПРОФІЛАКТИКИ COVID-19

Нещодавно працівники райдержадміністрації та волонтери Червоного Хреста України спілкувалися з рахівчанами та поширювали друковані матеріали про вакцинацію від COVID-19.

Розказали, як працює вакцина, які є види вакцин, чи бувають побічні реакції на щеплення, а також відповідали на найпоширеніші питання про вакцинацію. Залюбки ділися інформацією про етапи вакцинації та як записатися на щеплення.

Нагадаємо, що Центр вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Рахові працює щоденно, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1 на базі Рахівської районної державної адміністрації.

Сьогоднішня інформаційна компанія ініційована та проведена за підтримки голови райдержадміністрації Олександра Небили у всіх територіальних громадах, зокрема і в найвіддаленіших населених пунктах району.

Червоний Хрест України забезпечує комунікаційну підтримку кампанії з вакцинації для того, щоб люди були проінформовані й змогли прийняти рішення про щеплення від COVID-19. Оскільки, вакцинація – єдиний спосіб створити колективний імунітет у населення, щоб подолати пандемію та вийти із стану постійного карантину!

Діяльність Товариства Червоного Хреста України з вакцинації впроваджується за підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Остання зміна сторінки: 12-08-2021 12:04