РАХІВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ВАКЦИНУВАТИСЯ ПРОТИ COVID-19

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), вакцинацію вважають одним з найбільших медичних досягнень сучасного світу. Щеплення рятує життя від двох до трьох мільйонів людей щороку.

Тому, в умовах пандемії  першочерговим завданням райдержадміністрації є сприяти організації та проведенню вакцинації мешканців району.

Район забезпечений достатньою кількістю доз вакцин, які використовують в Україні і схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

На території району майже у кожній громаді при АЗПСМ можна пройти щеплення проти COVID-19.

Пункти щеплення:

1. м. Рахів — Рахівська районна лікарня (нове приймальне відділення, каб. 4,6) вул.Карпатська, 1

2. смт. Ясіня — амбулаторія ЗПСМ, вул.Коцюбинського, 25

3. смт. Вел.Бичків — амбулаторія ЗПСМ, вул.Грушевського, 76

Також, в Рахові на базі Рахівської районної державної адміністрації, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1., щоденно працює Центр вакцинації, де отримати щеплення можуть всі бажаючі.

Графік роботи Центру вакцинації:

понеділок — п’ятниця з 10:00 по 15:00

субота та неділя з 9:00 по 16:00.

«Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення» - зазначив голова райдержадміністрації Олександр Небила

Шановні мешканці району, не будьте байдужими до вашого здоров’я  та вакцинуйтеся  проти коронавірусної хвороби!

Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, а також за тел. 0676012567, через застосунок "Дія" або у контакт-центрі МОЗ 0 800 60 20 19.

Щеплення безкоштовне й добровільне.

Остання зміна сторінки: 21-07-2021 16:27