У межах роботи з імунізації населення та ряду інших питань голова Рахівської державної адміністрації Олександр Небила та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок, перебуваючи з робочими поїздками по району, 13.08.2021 року, провели нараду в Ясінянській територіальній громаді.

Актуальними питаннями, як і в інших громадах, стали: стан проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19; аналіз підсумків проведення весняного призову громадян до строкової військової служби та обговорення завдань підготовчих заходи до осінньої призовної кампанії, наголосивши керівництву громади на необхідності оповіщення громадян, які підлягають призову на військову строкову службу в межах зони їхньої відповідності; питання підготовки закладів до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років; стан забезпечення видатків на заробітну плату працівникам бюджетних установ до кінця 2021 року та вжиття заходів по недопущенню виникнення заборгованості.

Особливу увагу приділили питанню виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення аварійно-відновлювальних робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка відбулася 10 липня поточного року на території Ясінянської територіальної громади.

За результатом наради визначені конкретні завдання та терміни виконання.

Остання зміна сторінки: 16-08-2021 14:15