Привітання голови райдержадміністрації з Днем юриста!

Шановні юристи!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас з професійним святом – Днем юриста!

Це свято об’єднує правників різних сфер діяльності, які слугують захисту прав і свобод наших громадян. Тож хочу висловити свою вдячність усім спеціалістам, що працюють у юридичній сфері, усім тим, чиє покликання – підтримка стабільності у суспільстві й захист найвищих людських цінностей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.

Впевнений, що ваш високий професійний досвід та знання, творчий підхід до справи та патріотизм стануть запорукою процвітання як нашого району, так і держави в цілому.

В день професійного свята бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, удачі та великого людського щастя!

З повагою

Остання зміна сторінки: 08-10-2021 12:02