![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/dsc_0409.jpg?itok=t1CmVBO0)
Сьогодні, 14 червня, при голові Рахівської районної державної адміністрації Павлу Басарабі відбулася нарада з питань правоохоронної діяльності.
Участь у нараді взяли: голова Рахівської районної ради Василь Дан, начальник Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Михайло Палкуш, перший заступник голови РДА Віктор Турок, заступник голови РДА Дмитро Ігнатюк, волонтер Сніжана Тулик.
Начальник Рахівського відділення поліції Михайло Палкуш проінформував присутніх про проведену роботу протягом 5 місяців 2019 року, в тому числі, про боротьбу зі злочинністю, розкриття серійних крадіжок, про роботу відділення під час масових заходів, які проводяться на території району, а також довів інформацію щодо набору працівників до Нацполіції та умов вступу на службу.
Остання зміна сторінки: 14-06-2019 11:06