При голові РДА відбулася нарада з питань правоохоронної діяльності

Сьогодні, 14 червня, при голові Рахівської районної державної адміністрації Павлу Басарабі відбулася нарада з питань правоохоронної діяльності.

Участь у нараді взяли: голова Рахівської районної ради Василь Дан, начальник Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Михайло Палкуш, перший заступник голови РДА Віктор Турок, заступник голови РДА Дмитро Ігнатюк, волонтер Сніжана Тулик.

Начальник Рахівського відділення поліції Михайло Палкуш проінформував присутніх про проведену роботу протягом 5 місяців 2019 року, в тому числі, про боротьбу зі злочинністю, розкриття серійних крадіжок, про роботу відділення під час масових заходів, які проводяться на території району, а також довів інформацію щодо набору працівників до Нацполіції та умов вступу на службу.

Остання зміна сторінки: 14-06-2019 11:06