ПРОВЕДЕНО ПЕРЕВІРКУ СТАНУ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ОБ'ЄКТІВ РАЙОНУ

Очільник району Олександр Небила спільно із фахівцями ДСНС відвідали територіальні громади, що межують з лісовими масивами на предмет належного протипожежного захисту. Під час обстежень основна увага акцентувалася на стані захищеності населених пунктів від лісових пожеж. Особлива увага звернута на наявність захисних протипожежних смуг, скошених територій із сухою рослинністю, чагарників та вітроломів тощо. За наслідкам обстежень погоджено акти перевірок з рекомендаціями щодо приведення у відповідність до вимог Правил пожежної безпеки в Україні територій населених пунктів району. Зазначимо, що причиною абсолютної більшості виникнення загорянь в екосистемах є людський фактор. Вкотре закликаємо мешканців району дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах та не спалювати суху траву та сміття. Попередити значно легше, аніж ліквідовувати.

Остання зміна сторінки: 27-05-2021 16:34