Проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту

Відповідно до статей 4 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 91, 92 Кодексу цивільного захисту, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року №819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту” (зі змінами), розпорядженням голови Закарпатської обласної держаної адміністрації - начальника військової адміністрації від 02 12.2022 року № 844 „Про організацію у 2023 році функціонального навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області” затверджено план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту.

Функціональне навчання керівників суб’єктів господарювання, заступників керівників, відповідальних осіб з питань цивільного захисту, фахівців підприємств, установ, закладів освіти, медичних закладів та установ, житлово-комунальних підприємств, діяльність яких пов’язана з виконанням завдань у сфері цивільного захисту, здійснюється у перший рік призначення на посаду і періодично один раз на три, за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області (м. Ужгород, вул. Верещагіна 18, тел. 673284, E-mail: nmc.zakarpattya@dsns.gov.ua).

Згідно Калькуляції-Розрахунку вартість навчання одного слухача у 2023 році становить:

з питань цивільного захисту

32 год. - 886 грн. - особи, на яких покладені обов’язки посадової особи з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці) на суб’єктах господарювання;

26 год. - 720 грн. - керівники суб’єктів господарювання та їх заступники, керівники закладів вищої освіти та їх заступники функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту;

24 год. - 665 грн. - керівники закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти та їх заступники, керівники закладів дошкільної освіти та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту;

18 год. - 500 грн. - особи, які очолюють об’єктові формування цивільного захисту.

з питань пожежної безпеки

24 год. - 665 грн. - керівники суб’єктів господарювання та їх заступники, особи, які проходять навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки;

16 год. - 445 грн. - особи до яких належить забезпечення і виконання заходів пожежної безпеки, (пожежно-технічний мінімум).

спеціальна підготовка

18 год. - 500 грн. - особи, які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Остання зміна сторінки: 20-02-2023 11:19