![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202007271849521.jpg?itok=MLY_ajio)
27 липня перший заступник голови ОДА Олег Коцюба провів засідання постійно діючої робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в області нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в усіх її проявах.
Була розроблена дорожня карта з виконанння протокольного рішення позачергового засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС від 16.07.20 №11 щодо вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в Україні.
Ним передбачено:
- активізацію роботи міжвідомчих регіональних груп;
- ефективну взаємодію органів державної та місцевої влади щодо припинення незаконного обігу та роздрібної торгівлі пальним;
- відпрацювання можливих місць незаконної торгівлі пальним та вжиття необхідних заходів реагування щодо усунення виявлених порушень;
- забезпечення технічної можливості проведення демонтажу та зберігання вилученого обладнання та пального.
Остання зміна сторінки: 28-07-2020 09:42