![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/193470140_926929161491062_7722277043159382388_n.jpg?itok=wQbkpsQA)
Заключна конференція в рамках проєкту «Спільні ініціативи для розвитку охорони здоров'я та сталого розвитку в районі Сігету Мармації - Рахів» урочисто завершена.
Нагадаємо, що Проєкт розпочався 1 жовтня 2019 року та фінансується в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Загальна сума фінансування проекту – 982,878.41 ЄВРО. З них 5% співфінансовано з районного бюджету.
У святковому привітальному слові присутні обмінялися словами вдячності, дякували гостям та партнерам з Румунії за допомогу і підтримку у реалізації Програми Транскордонного Співробітництва Європейського Союзу та за фінансову підтримку проєкту. Додатково обговорили робочі здобутки з обох сторін в рамках грантового проєкту та очікувані позитивні результати.
В урочистому засіданні рахів’яни приймали консула Румунії в смт. Солотвино Граціан Флоріан Пирву, директора муніципальної лікарні м. Сігету-Мармації Данієль Раду Дунган, а також голів територіальних громад району.
Остання зміна сторінки: 01-06-2021 16:40