Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй»

Рахівська районна державна адміністрація керуючись ст. 12 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, ознайомлює з наступними документами:

- повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку;

- проект детального плану території земельної ділянки для будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй», за межами населеного пункту с. Біла Церква;

- звіт про стратегічну екологічну оцінку до розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй», за межами населеного пункту с. Біла Церква:

- пояснювальна записка до детального плану території земельної ділянки для будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй», за межами населеного пункту с. Біла Церква.

Остання зміна сторінки: 19-03-2020 17:26